اهم اخبار

مدیرعامل گروه صنعتی مجتبی در گفت‌وگو با اگروفودنیوز: واردات مواد اولیه از چالش‌های صنعت نوشیدنی است+ویدئو

بدون دیدگاه

مهندس کبری نجفی گفت: برای وارد کردن مواد اولیه و همچنین برای پرداخت وجه محصولات وارداتی با مشکلات زیادی مواجه هستیم.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، خانم کبری نجفی مدیرعامل گروه صنعتی مجتبی در حاشیه دهمین نمایشگاه قهوه و نوشیدنی در خصوص فعالیت این شرکت به خبرنگار ما گفت: من و همسرم آقای مجتبی دهقان بر اساس شرایط سختی که در زندگی خود داشتیم تصمیم گرفتیم با ایجاد یک اتفاق خوب به افرادی که مانند خودمان زندگی دشواری دارند کمک کنیم. با تلاش‌های شبانه روزی و پس از گذشت حدود ۱۱ سال اکنون محصولاتی تولید می‌کنیم که به ۲۰ کشور صادر می‌شود و جز یکی از برندهای برتر هستیم.

نجفی عنوان کرد: در نظر داریم طی ۵ سال آینده فعالیت شرکت را گسترش داده و محصولاتی با کیفیت بهتر تولید کنیم. در حال حاضر در یک کشور سایت داریم و قصد داریم تا ۵ سال آینده در ۵ کشور شعبه داشته باشیم.

برای مشاهده واضح ویدیوی زیر فیلترشکن را خاموش و روی مربع زیر فیلم کلیک کنید

وی ضمن بیان اینکه همیشه برای تولید یکسری چالش‌ها وجود دارد، گفت: در حال حاضر برای وارد کردن مواد اولیه و همچنین برای پرداخت وجه محصولات وارداتی با مشکلات زیادی مواجه هستیم ولی توانسته‌ایم این مشکلات را از میان برداریم.

این کارآفرین با بیان این موضوع که انتظاری از مسئولین نداریم افزود: اگر از کسی انتظار کمک و یاری داشته باشیم قطعا رشدمان متوقف خواهد شد فقط درک کنند که تولید در این شرایط سخت اقتصادی کار دشواری است.

نجفی مسیر رشد بانوان را در صنعت دشوار ارزیابی کرد و گفت: برای خانم‌هایی که در کشور ما زندگی می کنند محدودیت‌هایی وجود دارد و چون خودم با شرایط زندگی سخت به این موفقیت رسیده‌ام تمام دشواریها را با پوست و استخوانم لمس کرده ام.

وی در ادامه اظهار کرد: من و همسرم در تلاش هستیم تا حس خوب را برای خود و در میان همکارانمان به وجود بیاوریم تا کارشان را با بهترین کیفیت انجام دهند. راه پیشرفت و رشد فراهم است و با اراده و مصمم به مسیرمان ادامه بدهیم.

کبری نجفی در پایان گفت: از مصرف کنندگان برای انتخاب برند مجتبی تشکر می‌کنم و قول می‌دهم هر روز برای ارتقا کیفیت محصولاتمان تلاش کنیم و برای سلامت مصرف کنندگان به دنبال تولید محصولات بهتر باشیم.

سرویس خبری: صنعت غذا

نویسنده

فاطمه کاشانی

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *