اهم اخبار

مشاور وزیر جهاد کشاورزی: هم‌افزایی گردشگری و کشاورزی لرستان در تحقق آگروتوریسم بی‌نظیر است

بدون دیدگاه

توسلی‌زاده گفت: مجموعه کشت‌ و صنعت لرستان در بحث کشاورزی تولیدات ارگانیک، بازار صادرات، تولیدات گلخانه‌ای و باغی سرآمد است و مطابق با شعار سال که دانش‌بنیان نیز است، واقعا از افتخارات گردشگری ایران محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، به نقل از ایسنا؛ صادق توسلی‌زاده در بازدید از مجموعه بزرگ کشت‌وصنعت و گردشگری فجر صفا لرستان اظهار کرد: مجموعه کشت ‌و صنعت لرستان تجلی همه جانبه گردشگری کشاورزی است که صنعت دامپروری، تولیدات گلخانه‌ای و باغات متنوع توام با پارامترهای گردشگری را شامل می‌شود و در تحقق گردشگری کشاورزی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان عملکرد درخشانی داشته است.

وی عنوان کرد: امروز مشاهده کردیم خانواده گردشگری استان بسیار بزرگ‌تر از تصور ماست و این ظرفیت خوب گردشگری کشاورزی به ویژه نمود همکاری خوب اداره‌کل میراث‌فرهنگی لرستان، جهاد کشاورزی و مجموعه کشت‌وصنعت باید الگوی سایر استان‌های مستعد قرار گیرد.

مشاور وزیر جهاد کشاورزی تأکید کرد: مجموعه کشت‌ و صنعت لرستان در بحث کشاورزی تولیدات ارگانیک، بازار صادرات، تولیدات گلخانه‌ای و باغی سرآمد است و مطابق با شعار سال که دانش‌بنیان نیز است، واقعا از افتخارات گردشگری ایران محسوب می‌شود.

توسلی‌زاده ضمن تشکر از زحمات و هماهنگی مدیرکل میراث‌فرهنگی لرستان در خصوص برگزاری این همایش ملی، عنوان کرد: برگزاری این قبیل همایش‌ها لازمه هم‌افزایی و رشد انواع صنعت گردشگری در کشور است و همین هم‌اندیشی‌ها و نشست‌های تخصصی ملی ایده‌ها و دستاوردهای خوبی را برای فعالان این حوزه رقم خواهد زد.

سرویس خبری: کشاورزی

منبع: ایسنا

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *