اهم اخبار

هشدار جهاد کشاورزی؛ برخورد با مرغدارانی که مرغ گوشتی بالای ۴۵ روز را کشتار نکنند

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

جهاد کشاورزی قم با ارسال نامه‌ای به اتحادیه مرغداران این استان اعلام کرد:مرغداران از کشتار گله های مرغ بالای ۴۵ روز خودداری کرده و در صورت عدم اقدام و تامین نیاز استان با آنها برخورد قانونی می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، به نقل از تسنیم ، سازمان جهاد کشاورزی قم اعلام کرد: بنابر اطلاعات واصله برخی مرغداران استان قم از ارسال گله‌های مرغ بالای ۴۵ روز به کشتارگاه خودداری کرده اند و این امر وضعیت تامین مرغ در استان را با مشکل مواجه کرده است.

به مرغداران دارای گله‌های مرغ با سن بالای ۴۵ روز هشدار داده شده است که اگر اقدام به کشتار گله‌های خود نکنند با آنها برخورد قانونی می‌شود.

جهاد  کشاورزی استان قم با ارسال نامه‌ای فوری و مهم به اتحادیه مرغداران این استان اعلام کرد: بنابر اطلاعات واصله تعدادی از مرغداری های استان از کشتار گله های خود به هر دلیلی اجتناب نموده و تامین مرغ استان را به با چالش مواجه نموده اند؛ بدین وسیله اعلام می‌گردد، دارندگان دارای پله پرورشی دارای سن بالای ۴۵ روز در صورتی که برای تامین مرغ مورد نیاز استان اقدام نکنند با آنها برخورد قانونی انجام می‌شود.

هیچ گونه ادعایی و تحت هر شرایطی مسموع و قابل پیگیری نخواهد بود .

سرویس خبری: استان ها

منبع: تسنیم

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *