اهم اخبار

گروه کارخانجات صنایع غذایی درنا در نمایشگاه اینترفود آذربایجان

بدون دیدگاه

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی آذربایجان از ۲۶ الی ۲۸ اردیبهشت ماه در اکسپوی باکو برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، نمایشگاه اینترفود آذربایجان یکی از مهم ترین مکان‌های ملاقات فعالان صنایع غذایی منطقه خزر است که سالانه میزبان هزاران بازدید کننده حرفه ای از بیش از ۲۸ کشور از سراسر جهان است. نمایشگاه خوراکی آذربایجان خودش را به عنوان جایگاه معتبر ملاقات‌ سالانه بین متخصصان و نمایش‌دهندگان تجهیزات، محصولات و خدمات در صنعت خوراکی ثابت کرده است.

این نمایشگاه فرصت‌هایی برای یافتن مشتریان جدید، تقویت روابط موجود با شرکای تجاری و ورود به بازارهای جدید را فراهم می‌کند.

گروه صنایع غذایی درنا باحضور در سالن ۴ و فضایی به متراژ ۲۵ مترمربع میزبان بازدیدکنندگان خارجی بود. نکته قابل توجه این نمایشگاه استقبال کم نظیر مردم آذربایجان از غرفه درنا بود که علت اصلی آن را می توان به حضور درنا در فروشگاه های بزرگ اوبا مارکت و آراز مارکت کشور آذربایجان و رضایت مندی مردم این کشور از محصولات درنا دانست.

باتوجه به اینکه درنا در سال ۲۰۲۴-۲۰۲۳ محصولات جدیدی را معرفی نموده است، ارتباطات بسیار خوب و موثری با کشورهای بلاروس، قزاقزستان، تاجیکستان و ترکمنستان در حوزه صادرات به این کشورها شکل گرفت.

درنا باتوجه به کیفیت بالای برگزاری این نمایشگاه و تعداد بازدیدکنندگان خارجی موفق به اخذ گواهینامه حضور مجدد در دوره ی بعدی این نمایشگاه شد.


سرویس خبری: صنعت غذا

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *