اهم اخبار

گفتگو با دکتر احمد فتح الهی، ریاست هیئت مدیره هلدینگ اقتصادی ایرانیان

بدون دیدگاه

احمد فتح الهی گفت: فعالیت هلدینگ اقتصادی ایرانیان بدین صورت است که شرکتی در زیر مجموعه مان با نام کالالند را برای پخش رستورانی و هتلی برای اولین بار در ایران راه اندازی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه ایران اگروفود با دکتر فتح الهی از کارآفرینان برجسته صنایع غذایی کشور هم صحبت شدیم که توجه علاقمندان را به این گفتگوی کوتاه جلب می کنیم.

فعالیت گروه اقتصادی ایرانیان چیست ؟

این گروه ثبتی ما هلدینگی است متشکل از چند کارخانه به نام ایرانی که ما صاحب برندهایشان هستیم . فعالیت گروه بدین صورت است که شرکتی در زیر مجموعه مان با نام کالالند را برای پخش رستورانی و هتلی برای اولین بار در ایران راه اندازی کنیم و بخش صادرات در همین زمینه را هم فعالیت کنیم تا بتوانیم با گروه گردشگری کشورهای خارجی ارتباط برقرار کنیم و محصولات ایرانی که در هتل ها و رستوران ها مورد استفاده است را به صورت عمده ارائه دهیم.

چه برندهایی عضو این گروه هستند؟

سبزان، برند BOSS که در زمینه نوشابه های انرژی زا فعال است، برند باس همبرگر، یک برند در زمینه لوازم پزشکی . در حال گسترش فعالیت گروه به شکل جدید  هستیم که در آینده پخش به شکل ویزیتوری کنار گذاشته خواهد شد. سبک خاصی ایجاد کرده ایم که ان شاالله بتوانیم فعالیت خوبی با تعدادی از دوستان بزرگی که سال هاست در صنعت سابقه فعالیت دارند و خودشان مالک زیر مجموعه های مختلفی هستند از جمله خود بنده که چند مجموعه در اختیار دارم عضو این هلدینگ گروه شده اند تا بتوانیم در آینده فعالیت موثری را در آینده داشته باشیم.

به عنوان نایب رئیس انجمن علوم صنایع غذایی ایران از برنامه های آتی این انجمن و اهداف همه متخصصین و اعضای این انجمن برایمان توضیحی بدهید:

این انجمن از تعداد زیادی از کارخانجات صنایع غذایی به عنوان عضو حقوقی و همچنین متخصصین و مدیران این صنعت که اعضای حقیقی را تشکیل شده است، هر ساله چندین همایش و رویداد تخصصی برگزار می کند از جمله همایش های دکتر هدایت و دکتر واعظ زاده که ۲ بار در سال برگزار می شود و حدودا در اوایل اسفند قرار است بیست و هشتمین کنگره بین المللی صنایع غذایی برگزار شود و اساتیدی از کشورهای خارجی برای سخنرانی دعوت می شوند و از کارخانه های برتر صنایع غذایی ایران  نیز تقدیر به عمل می آید.

 24 مهر ماه روز جهانی غذا را پیش رو داریم. اگر پیامی برای دوستانتان در خانواده صنعت غذا دارید بفرمایید

پیام من به دوستانم این است که کالاهایی که تولید می کنند در درجه اول سلامت محور باشد و همانطور که می دانید به دلایل مختلف از جمله کمبود بارندگی ما با کمبود مواد اولیه و تولید داخل مواجه هستیم و به طبع قیمت هایشان هم بالاتر رفته به همین دلیل از همکارانم خواهش می کنم  که از کیفیت محصولاتشان کم نکنند و تلاش کنند نام نیکی از برندشان در جامعه بسازند و بتوانیم در وهله بعد صادرات خوبی داشته باشیم.

سرویس خبری: صنعت غذا

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *