اهم اخبار

افتتاح طرح توسعه دومین واحد تولید شیرینی و بیسکویت کشور(ویتانا) در قزوین

بدون دیدگاه

بخش دوم مرحله اول واحد تولیدی شیرینی و بیسکویت ویتانا در شهرک صنعتی کاسپین قزوین به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی، این واحد تولیدی-صنعتی، با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و جمعی از مسئولان استان افتتاح شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان با اشاره به فعالیت آزمایشی این واحد از سال گذشته تاکنون، گفت: با بهره‌برداری از این واحد تولیدی ، ۲۲۰ فرصت شغلی ایجاد می‌شود.
حمیدرضا خانپور افزود: این واحد، دومین تولیدکننده بزرگ صنعتی محصولات آردی کشور است که با سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیارد تومان، ظرفیت تولید سالانه ۴۴ هزار تن انواع بیسکویت و شیرینی را دارد.
وی افزود : ۳۰ درصد محصولات این واحد تولیدی به خارج از کشور صادر می‌شود.
مدیرعاملا شرکت ویتانا نیز گفت: چهار مرحله برای تکمیل این واحد، پیش بینی شده است که ۲ هزار اشتغال ایجاد خواهد کرد.بابایی افزود: در حال حاضر ۱۵۰ نفر در این کارخانه مشغول به کارند.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در ادامه گفت: مساعدت برای حل مشکل معافیت مالیاتی شهرک صنعتی کاسپین ( محاسبه شعاع هوایی ۱۲۰ کیلومتری ) و تملک اراضی ۳۰۰ هکتاری همجوار این شهرک برای طرح توسعه از اولویت های مهم و اساسی این شهرک در حمایت از سرمایه گذاران و رونق تولید است.
استان قزوین دارای ۳ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی دارای پروانه بهره‌برداری است.

نوبخت در حاشیه بازدید از واحد تولیدی ویتانا در شهرک کاسپین قزوین: ۳۶۶ هزار میلیارد تومان برای رونق تولید درنظر گرفته شده است.وی با بیان اینکه اعتبارات رونق تولید فقط مشمول واحدهای صنعتی نیست، اظهار داشت: یکی از اولویت‌های نظام جمهوری اسلامی همکاری بیشتر با بخش خصوصی است و می توان با پول دولتی به اجرای طرح‌های عمرانی در کشور سرمایه‌گذاری کرد.

نوبخت یادآور شد: با مشارکت نظام بانکی، بخش خصوصی و اعتبارات عمرانی دولت می توان به راحتی شعار رونق تولید را محقق ساخت.

امیرسامان اسکندری
بعدی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *