اهم اخبار

برج میلاد تهران؛ میزبان سیزدهمین جشنواره ارگانیک ایران

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

سیزدهمین جشنواره ارگانیک ایران در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، سیدرضا نورانی رئیس انجمن ارگانیک ایران از برگزاری سیزدهمین جشنواره ارگانیک ایران در برج میلاد تهران طی روزهای ۲۲ الی ۳۰ آذر خبر داد و گفت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این جشنواره انواع محصولات کشاورزی، غذایی ارگانیک، طبیعی، وگان و سالم در سالن های A و B در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت که می‌توانند ابتیاع نمایند.

به گفته نورانی در این نمایشگاه انواع محصولات کشاورزی و غذایی مانند عسل، چای، انواع دمنوش، مرکبات، خرما ،انواع روغن زیتون ،ذرت ، کنجد و…. خشکبار، عرقیات ارگانیک، محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک عرضه خواهد شد که با تخفیف ویژه به علاقمندان به فروش می‌رسد.

رئیس انجمن ارگانیک ایران با بیان اینکه امروزه با مصرف محصولات ارگانیک ضریب سلامتی جوامع بشری بالا رفته و در دنیا سیاست‌های پیشگیرانه بر درمان مقدم است، گفت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ استفاده از محصولات ارگانیک برای جلوگیری ازبروز بیماری ها مفید است .

وی ادامه داد: تولید محصولات ارگانیک در کشور نقش مهمی در سلامت جامعه ، حفظ محیط زیست ،بهبود فضای کسب ‌کار و اشتغالزایی بسیار مناسب بوده و می‌تواند در توسعه صادرات غیر نفتی نقش مهمی داشته باشد؛ با این هدف تولید ‌‌مصرف محصولات ارگانیک در دنیا روبه افزایش است و در ایران هم روز به روز بر تولیدات محصولات ارگانیک و مصرف آن اضافه می‌شود.

او با بیان اینکه برگزاری این جشنواره در پی ایجاد تغییرات مثبت، موثر و پایدار می باشد و در دو بخش تولید و مصرف محصولات غذایی ارگانیک و سالم است، اظهار نمود: در شروع فعالیت انجمن ، تلاش و تمرکزمان بر فرهنگ سازی ، استاندارد ، برند سازی و ترویج تولید محصولات ارگانیک بود و در حال حاضر، تجاری سازی محصولات ارگانیک را به عنوان هدف اصلی در پیش گرفته ایم.

نورانی افزود خوشبختانه استقبال خوبی برای رزرو غرف ارگانیک سالم ‌، وگان و طبیعی شده و زودتر از موعد مقرر در حال تکمیل شدن است.

علاقمندان جهت دریافت هرگونه اطلاعات از برگزاری سیزدهمین جشنواره ارگانیک ایران، می توانند با دبیرخانه انجمن ارگانیک و یا دبیرخانه اجرایی ( گروه رسانه ای آتا ) تماس حاصل نمایند.

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *