اهم اخبار

برزیل از روسیه گوشت وارد می‌کند

بدون دیدگاه

در حالی که برزیل صادرکننده عمده گوشت به کشورهایی از جمله ایران است، شرکت‌های روسی، گوشت باکیفیت را در رستوران‌ها و هتل‌های این کشور عرضه می‌کنند.

به گزارش صنعت غذا و کشاورزی به نقل از راشاتودی، بزرگترین تولیدکننده گوشت روسیه «میراتورگ» اعلام کرده که نخستین محموله ۱۳ تنی گوشت گاو را به زودی به مقصد برزیل روانه خواهد کرد.

این شرکت می‌گوید این محصولات گوشتی قرار است در هتل‌‌ها و رستوران‌های برزیل توزیع شود.

ویکتور لینیک رئیس شرکت میراتورگ اعلام کرد که سیاست این شرکت توسعه صادرات، محصولات با ارزش افزوده بالا و قابل رقابت در بازارهای جهانی است. 

وی خاطرنشان کرد: این شرکت روی فرهنگ غذایی کشورهایی که واردکننده گوشت از روسیه هستند توجه دارد و تلاش می‌کند تا عرضه گوشت در نوبت‌های آتی را مطابق با سلیقه و فرهنگ آن کشور انجام دهد.

در حال حاضر صادرات شرکت میراتورگ روسیه که یک شرکت فعال در حوزه محصولات پروتئینی است به ۳۰ کشور جهان از جمله منطقه خلیج‌فارس، جنوب‌شرق آسیا، آفریقا، به کشورهای منطقه اوراسیا و کشورهای مشترک‌المنافع صادر می‌شود.

پیش از این وزیر کشاورزی روسیه اعلام کرده بود که این کشور به صادرکننده عمده محصولات غذایی در جهان تبدیل می‌شود. این شرکت اعلام کرده که صد درصد کیفیت و سلامت لازم را در صادرات محصولات به ویژه محصولات یخ‌زده در نظر می‌گیرد. 

این شرکت به مصرف‌کنندگان ۳ هزار محصول غذایی با برندهای مختلف از جمله گوشت گاو، خوک، مرغ، وعده‌های خوراکی آماده، سبزیجات، قارچ و انواع غذاهای دیگر را عرضه می‌کند. در سال ۲۰۱۹ این شرکت بیش از ۱۳۷ هزار تن گوشت گاو تولید کرده است. 

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *