اهم اخبار

رییس اتحادیه صنف قنادان تهران: زیان شدید قنادی‌ها از اغتشاشات اخیر در کشور

بدون دیدگاه

علی بهره‌مند گفت: در یک ماه اخیر بازار و همه اصناف به شدت از شلوغی‌ها و اغتشاشات اخیر جامعه آسیب‌دیده و فروشندگان با مشکل کمبود شدید فروش روبرو هستند که صنف قنادی نیز از این امر بی‌نصیب نمانده است.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، به نقل از ایرنا؛ علی بهره‌مند، رییس اتحادیه صنف قنادان تهران، شیرینی فروشان و کافه‌قنادی تهران در گفت‌وگو با ایرنا بیان کرد: در حال حاضر قیمت شیرینی و دیگر محصولات قنادی‌ها در سراسر کشور رقابتی است و هر واحد بر اساس موادی که در محصولات خود استفاده می‌کند، قیمت را مشخص می‌کند؛ به همین دلیل می‌توان گفت اتحادیه قیمت‌های دستوری ندارد.

وی افزود: با این حال طی یک ماه اخیر بازار و همه اصناف به شدت از شلوغی‌ها و اغتشاشات اخیر جامعه آسیب‌دیده و فروشندگان با مشکل کمبود شدید فروش روبرو هستند که صنف قنادی نیز از این امر بی‌نصیب نمانده است.

بهره‌مند اظهار کرد: طی یک هفته اخیر با توجه به کاهش اغتشاشات و تجمع‌ها در سراسر کشور اوضاع کمی بهتر شده، ولی انتظار داریم همانند گذشته آرامش بر بازار حکم‌فرما شود تا اصناف مختلف بتوانند با آرامش به فعالیت تجاری خود ادامه و مردم نیز کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

این مقام صنفی یادآور شد: نمی‌توان آمار دقیقی از میزان خسارت قنادی‌ها در کشور تخمین زد؛ ولی پرواضح است که آنها زیان زیادی طی این مدت داشته‌اند.

سرویس خبری: صنعت غذا

منبع: ایرنا

بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *