اهم اخبار

فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازاری ۶ روز پس از اجرا متوقف شد

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازاری در دو استان تهران و البرز، در حالی که کمتر از یک هفته از آغاز آن گذشته بود، متوقف شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی، به نقل از مهر؛ توزیع اینترنتی گوشت تنظیم بازاری در دو استان تهران و البرز، در حالی که کمتر از یک هفته از آغاز آن گذشته بود، متوقف شد.

فروش اینترنتی گوشت قرار بود در صورت موفقیت‌آمیز بودن به سراسر کشور تعمیم داده شود.

در این زمینه جمعه ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹، محمد جعفری، مدیرکل تأمین دام و فرآوری محصولات دامی شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع گوشت قرمز تنظیم بازاری خبر داده و گفته بود: شرکت پشتیبانی امور دام با همکاری یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای و یک سایت اینترنتی اقدام به توزیع گوشت قرمز در قالب طرح تنظیم بازاری گوشت قرمز برای ایام پایانی سال کرده است.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح از ۱۳ اسفند آغاز شده است، اضافه کرده بود: توزیع فعلاً در دو استان تهران و البرز انجام می‌شود و در صورت موفقیت‌آمیز بودن برای سایر استان‌ها نیز تصمیم گیری خواهد شد. در این طرح هر پک سه کیلوگرمی گوشت مخلوط گوساله گرم با ترکیبات ران، سردست، گردن، سینه و قلوه گاه به قیمت ۲۹۶ هزار تومان عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه دستورالعمل خرید این گوشت در سایت اینترنتی مذکور قرار داده شده است، گفت: مردم با مراجعه به این سایت می‌توانند خرید خود را انجام دهند و با انتخاب نزدیک‌ترین شعبه فروشگاه زنجیره‌ای در سامانه، بعد از خرید به آن شعبه مراجعه کرده و گوشت خود را تحویل بگیرند.

در حالی که امروز ششمین روز از اجرای طرح مذکور است، مردم با مراجعه به سایت اینترنتی مربوطه با پیام «این محصول در حال حاضر در استان شما عرضه نشده است» مواجه می‌شوند.

اخبار مرتبط: آغاز طرح اینترنتی تنظیم بازار گوشت در ۲ استان تهران و البرز

سرویس خبری: دام و طیور و آبزیان

منبع: مهر

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *