اهم اخبار

شکر فله‌ای بخرید، به صرفه‌تر است

بدون دیدگاه
image_pdfimage_print

دبیر انجمن بنکداران تهران گفت: پیشنهاد ما این است که مردم شکر خود را از بازار آزاد به صورت فله‌ای تهیه کنند که قیمت مناسب تری نسبت به موارد شرکتی دارد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ قاسمعلی حسنی دبیر انجمن بنکداران تهران در خصوص وضعیت شکر در بازار اظهار کرد: قیمت مصوب شکر از ابتدای امسال تاکنون طی دو مرحله حدود ۹۰ درصد رشد داشته که مرحله اول در اردیبهشت ماه و مرحله دوم در تاریخ ۱۶ تیر ماه امسال رخ داد.

وی افزود: تمام شکرهای موجود در بازارهای کشور با ارز نیمایی وارد کشور می شوند و هیچ ارز دولتی برای این کالا تخصیص داده نمی شود.

دبیر انجمن بنکداران تهران  بیان کرد: تمامی صنایع وابسته مانند قنادی ها و تولیدکننده شکلات و بیسکوئیت هم اکنون نیاز خود را از بازار تهیه می کنند و هیچ کمبودی برای تامین نیاز آنها وجود ندارد.

حسنی ادامه داد: ممکن است طی روزهای گذشته شاهد کمبود شکر در بخش شرکتی ها و بسته بندی ها بوده باشیم که گذرا خواهد بود و این کمبود به بازار عمده فروشی نمی رسد.

وی تصریح کرد: پیشنهاد ما این است که مردم شکر خود را از بازار آزاد به صورت فله ای تهیه کنند که قیمت مناسب تری نسبت به موارد شرکتی دارد.

سرویس خبری: صنعت غذا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

سمن مجتهدی
بعدی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.